TENNFAT,Eksjö,1815.

320702. TENNFAT,Eksjö,1815.

Stämplat Eksjö på undersidan samt J3 på ovansidan. Höjd 7, diameter 36,5 cm.

Åldersslitage.Bristningar.

Gör en kostnadsfri värdering!
320702. TENNFAT,Eksjö,1815.

Åldersslitage.Bristningar.

Antal besök: 1 073