BORDSLAMPOR, 2 st, porslin,Lladro, Spanien, 1900-tal.

3206876. BORDSLAMPOR, 2 st, porslin,Lladro, Spanien, 1900-tal.

Ballerina och musiker
Märkta: Lladro made in Spain
Höjd ca 50 cm.

Mycket fint bruksskick
Ej funktionstestade, inga garantier.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ballerina och musiker
Märkta: Lladro made in Spain
Höjd ca 50 cm.

Mycket fint bruksskick

Antal besök: 452