TAKKRONA, Maria Theresia-stil, 1900-tal, höjd ca. 100 cm.

320681. TAKKRONA, Maria Theresia-stil, 1900-tal, höjd ca. 100 cm.

12 ljuspunkter.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 ljuspunkter.

Bruksslitage.

Antal besök: 880