Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Belysning & Lampor
Taklampor
TAKKRONA, Maria Theresia-stil, 1900-tal, höjd ca. 100 cm.
320681. TAKKRONA, Maria Theresia-stil, 1900-tal, höjd ca. 100 cm.
12 ljuspunkter.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
12 ljuspunkter.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
880