BOKHYLLA MED SKÅP, björk med svärtade detaljer,1930-tal.

320674. BOKHYLLA MED SKÅP, björk med svärtade detaljer,1930-tal.

Längd 166, bredd 35, höjd 74 cm.

Färgslitage samt toppskivan med fanerresning.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 206