MONTSERRAT BARTA PRATS. Ballerinor.

3206598. MONTSERRAT BARTA PRATS. Ballerinor.

Sanguina och pastell på papper
Signerad
48,9x31 cm.

Oxidation. Ram i förgyllt trä. Det har inte granskats utanför ramen.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad
48,9x31 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 364