SKÅL, glas, "Tusen Fönster", Simon Gate, Orrefors.

320652. SKÅL, glas, "Tusen Fönster", Simon Gate, Orrefors.

Klarglas. Diameter 24 cm, höjd 13,5 cm.

Bruksslitage, smärre repor och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 961