PIERI. Flores.

PIERI. Flores.
3206086. PIERI. Flores.

Olja på skiva
Signerad och daterad 1897
40,5 x 19,5 cm.

Ram i gjutet och förgyllt trä med spegelapplikationer. Skador på ramen.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!
3206086. PIERI. Flores.

Olja på skiva
Signerad och daterad 1897
40,5 x 19,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 347