CAFESTOL, ögla-modell. Radomakso, Polen. 1900-talets första hälft.

320603. CAFESTOL, ögla-modell. Radomakso, Polen. 1900-talets första hälft.

Bestat böjträ, sits med flätad rotting.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 047