SOFIA BERGMAN. Olja på duk, signerad.

3205786. SOFIA BERGMAN. Olja på duk, signerad.

Ca 30 x 30 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 30 x 30 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 911