SLAGLÅSGEVÄR, 1800-talet.

SLAGLÅSGEVÄR, 1800-talet.
3205773. SLAGLÅSGEVÄR, 1800-talet.

Längd 132 cm.

Rost, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 132 cm.

Rost, slitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 962