FÅTÖLJ, "Lamino", Yngve Ekström för Swedese.

320565. FÅTÖLJ, "Lamino", Yngve Ekström för Swedese.

Brännmärkta. Stomme i bok, klädd i brunt fårskinn.

Slitage. Vattenskada på ett armstöd. Slitet fårskinn vid nedre kanten. Två skruvar utbytta. Repor, märken på stommen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 048