TAKLAMPA, 5 ljuspunkter, trä, metall samt glas, 1960/70-tal.

320558. TAKLAMPA, 5 ljuspunkter, trä, metall samt glas, 1960/70-tal.

Diameter ca 45 cm.
Totalhöjd ca 30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 45 cm.
Totalhöjd ca 30 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 718