TAKKRONA, mässingsstomme med glasprismor 1900-talets andra hälft.

320536. TAKKRONA, mässingsstomme med glasprismor 1900-talets andra hälft.

6 st ljuspunkter.
Diameter ca 40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 st ljuspunkter.
Diameter ca 40 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 856