BERNT JUTEMAR. komposition, färgetsning, signerad samt numrerad 4/110.

320528. BERNT JUTEMAR. komposition, färgetsning, signerad samt numrerad 4/110.

23,5 x 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

23,5 x 20 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 960