Gästriklands Auktionskammare
Konst
Grafik
BERNT JUTEMAR. komposition, färgetsning, signerad samt numrerad 4/110.
320528. BERNT JUTEMAR. komposition, färgetsning, signerad samt numrerad 4/110.
23,5 x 20 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
23,5 x 20 cm.
Bruksslitage.
Gästriklands Auktionskammare
801