OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Litet samhälle med vattendrag. Olja på duk, signerad.

320525. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Litet samhälle med vattendrag. Olja på duk, signerad.

16,5 x 23 cm.

Fläckar, krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

16,5 x 23 cm.

Fläckar, krackelyr.

Antal besök: 1 129