LARS NORRMAN. "Mexikansk stiltje", Akvarell, signerad.

320523. LARS NORRMAN. "Mexikansk stiltje", Akvarell, signerad.

11 x 15,5 cm.

Bruksslitage.

Lars Norrman (1915–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

11 x 15,5 cm.

Bruksslitage.

Lars Norrman (1915–1979)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 296