PARTI, 7 st, litografier.

320522. PARTI, 7 st, litografier.

Rune Grönjord, 36/330.
Michael Malmberg, 60/62.
Arthur Andersson, 29/60.
Oidentifierad Konstnär, 53/360, Djurgårdsbryggan.
Oidentifierad Konstnär, 65/360, Blomsterstilleben.
Oidentifierad Konstnär, 29/260, abstrakt komp.
Jan Afselius, 17/100.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rune Grönjord, 36/330.
Michael Malmberg, 60/62.
Arthur Andersson, 29/60.
Jan Afselius, 17/100.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 303