Keramikfat, Tilgmans, diameter 43 cm.
Grytunderlägg, keramik/trä, signerad WP(?).
Rund väggplakett, keramik, signerad Nittsjö.
Fat, keramik, Bo Borgström.
Tekanna, keramik, etikettsignerad Monica Linderoth.
Bruksslitage, ej genomgånget.
Fat, keramik, Bo Borgström.
Bruksslitage, ej genomgånget.