RING, 18k guld & briljanter, Guldfynd.

3205163. RING, 18k guld & briljanter, Guldfynd.

Vit-, röd och gulguld, flätad design, stämplad 750
9 st briljanter på ca 0,03ct styck
Ringstorlek ca 19,5 / 61
Bredd ca 4,5-4,7 mm
Vikt ca 3,9 gram.

Fint bruksskick.

Tema

Det glittrar och blänker

Gör en kostnadsfri värdering!

Ringstorlek ca 19,5 / 61
Bredd ca 4,5-4,7 mm
Vikt ca 3,9 gram.

Fint bruksskick.

Tema

Det glittrar och blänker

Antal besök: 582