NILS MÖLLER. "Fiolspelare", färglitografi, signerad daterad samt numrerad 18/65.

320513. NILS MÖLLER. "Fiolspelare", färglitografi, signerad daterad samt numrerad 18/65.

42 x 32 cm.

Gulnad, bruksslitage.

Nils Möller (1917–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

42 x 32 cm.

Gulnad, bruksslitage.

Nils Möller (1917–2004)

Antal besök: 1 361