Gästriklands Auktionskammare
Konst
Grafik
SUSAN GILLHÖG. "Citrusfrukost i Vera Cruz", färglitografi, signerad samt numrerad 27/330.
320503. SUSAN GILLHÖG. "Citrusfrukost i Vera Cruz", färglitografi, signerad samt numrerad 27/330.
63 x 43,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
63 x 43,5 cm.
Bruksslitage.
Gästriklands Auktionskammare
2 273