EN MODERN TALLBYRÅ.

EN MODERN TALLBYRÅ.
3204825. EN MODERN TALLBYRÅ.

Monterade en bank med fyra korta och fyra långa lådor.
100 cm hög x 128 cm bred x 43 cm djup.

Mindre stötar, märken och repor som står i proportion till ålder och användning.
Topp med bucklor och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
3204825. EN MODERN TALLBYRÅ.

Topp med bucklor och repor.

Antal besök: 544