Auktionsverket Engelholm
Övrigt
Övrigt
CLOETTAS FÖRSÄLJNINGS BRICKA, 1950-tal.
320474. CLOETTAS FÖRSÄLJNINGS BRICKA, 1950-tal.
Plåt, 57 x 42 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Plåt, 57 x 42 cm.
Bruksslitage.
Auktionsverket Engelholm
1 874