HALLBYRÅ, ek, 1960-tal.

HALLBYRÅ, ek, 1960-tal.
3204105. HALLBYRÅ, ek, 1960-tal.

Längd 80, bredd 36, höjd 60 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 331