Auktionsverket Engelholm
Övrigt
Övrigt
VAS, omarbetad från patronhylsa, jugend 1900-talets första hälft, märkt Reims.
320393. VAS, omarbetad från patronhylsa, jugend 1900-talets första hälft, märkt Reims.
Höjd 34 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 34 cm.
Bruksslitage.
Auktionsverket Engelholm
796