Skåp med utdragbar inredning med 3 hyllplan respektive 3 lådor och 2 hyllplan
Höjd 108,5 cm
Bredd 100 cm
Djup 42,5 cm
Nyckel finns.
Bruksslitage
Repor och märken.
Höjd 108,5 cm
Bredd 100 cm
Djup 42,5 cm
Nyckel finns.
Bruksslitage
Repor och märken.