SOFFBORD med fack utfört i furu, av nyare datum.

320352. SOFFBORD med fack utfört i furu, av nyare datum.

Soffbord med 6 genomgående fack under skivan, bredd 118 cm, djup 59 cm, höjd 53 cm.

Bruksslitage.
Repor och stötmärken på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 143