STRINGHYLLA, Nisse och Kajsa Strinning, 1950/60-tal.

320341. STRINGHYLLA, Nisse och Kajsa Strinning, 1950/60-tal.

Ett par gavlar, längd 76 cm
4 hyllplan samt en tidskriftshylla, längd 78 cm.

Bruksslitage
Hyllplan med fläckar och märken
Gavlar med avskavningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ett par gavlar, längd 76 cm

Bruksslitage
Gavlar med avskavningar.

Antal besök: 1 038