PELARBORD med låda, Karl Johan stil, 18/1900-tal.

320324. PELARBORD med låda, Karl Johan stil, 18/1900-tal.

Längd 49, bredd 39, höjd 73,5 cm.

Slitage. Stötmärken. Fanérskador. Renoverat, kompletterat. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 800