STRINGHYLLA, Nisse och Kajsa Strinning, 1950/60-tal.

320322. STRINGHYLLA, Nisse och Kajsa Strinning, 1950/60-tal.

Gavlar, längd 101 cm
9 hyllplan, längd 58 cm.

Bruksslitage
Hyllplan med fläckar och märken
Gavlar med avskavningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gavlar, längd 101 cm
9 hyllplan, längd 58 cm.

Bruksslitage
Gavlar med avskavningar.

Antal besök: 1 192