LOCKURNA, porslin, sevresliknande märke, 1900-tal.

32032. LOCKURNA, porslin, sevresliknande märke, 1900-tal.

Dekor av puttis. Höjd 38 cm.

Lock med flertalet nagg. Mindre dekordelar skadade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av puttis. Höjd 38 cm.

Antal besök: 832