STICKBAJONETTER, 2 st, 1800-tal.

320234. STICKBAJONETTER, 2 st, 1800-tal.

Total längd ca 55,5 cm vardera.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 948