BORDSFOTOGENLAMPA, 18/1900-tal.

320186. BORDSFOTOGENLAMPA, 18/1900-tal.

Alabaster. Gjuten metall.
Originalkupa.
Höjd 82 cm.

Ej genomgången.
Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Alabaster. Gjuten metall.
Originalkupa.
Höjd 82 cm.

Ej genomgången.
Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 723