BOKSKÅP, ek, 1940-tal.

BOKSKÅP, ek, 1940-tal.
3201403. BOKSKÅP, ek, 1940-tal.

Ek. Rak form med luckor i glas. Fyra glasade luckor. Bredd 87 cm. Djup 34 cm. Höjd 169,5 cm.

Bruksslitage. Några slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 397