HÄNGARE, för galgar, "Ycki", 1900-talets mitt.

320105. HÄNGARE, för galgar, "Ycki", 1900-talets mitt.

Hållarens storlek, längd 48, höjd 37 cm
Medföljer gör 7 galgar.

Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Medföljer gör 7 galgar.

Repor och märken.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 397