Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Glas
Övrigt
GLASFÖREMÅL, 16 delar, bl.a. Kosta och Orrefors,1900-tal.
32007. GLASFÖREMÅL, 16 delar, bl.a. Kosta och Orrefors,1900-tal.
Höjd ca 5-30 cm.
Enstaka nagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 5-30 cm.
Enstaka nagg.
Gomér & Andersson Linköping
566