JARDINJÄR, majolika, Rörstrand, 18/1900-tal.

320074. JARDINJÄR, majolika, Rörstrand, 18/1900-tal.

Längd 44 cm
Höjd 19 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Krackeleringar.
Spricka finnes.
Nagg finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 44 cm
Höjd 19 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Krackeleringar.
Spricka finnes.
Nagg finnes.

Antal besök: 784