ELIN SUNDSTRÖM. Interiör med jägare och hundar, olja på duk, uppfodrad, copia efter Brandelius.

320048. ELIN SUNDSTRÖM. Interiör med jägare och hundar, olja på duk, uppfodrad, copia efter Brandelius.

60 x 50 cm.

Krackelerad, uppfodrad på pannå.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 50 cm.

Antal besök: 1 300