KOMMOD, barock-stil, omkring 1900.

320025. KOMMOD, barock-stil, omkring 1900.

Ca. längd 90, bredd 52, höjd 98 cm.

Slitage. Repor, färgbortfall.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Repor, färgbortfall.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 090