SKOLPLANSCH, människokroppen, 1900-talets första hälft.

320015. SKOLPLANSCH, människokroppen, 1900-talets första hälft.

Rullplansch, uppfodrad på canvas.
91 x 67 cm.

Bruksslitage, skadade kanter, fläckar, veck, tunn canvas.

Gör en kostnadsfri värdering!

91 x 67 cm.

Antal besök: 2 325