TAKLYKTA, orientalisk stil, 19/2000-tal.

320001. TAKLYKTA, orientalisk stil, 19/2000-tal.

För värmeljus. Höjd ca 48 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

För värmeljus. Höjd ca 48 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 071