SKÅP, Jugend, 1900-talets början.

319989. SKÅP, Jugend, 1900-talets början.

Skåp, Jugend, Mahogny
Bredd 139 cm
Djup 33 cm
Höjd 140 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skåp, Jugend, Mahogny
Bredd 139 cm
Djup 33 cm
Höjd 140 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 367