MATSALSMÖBLEMANG, 7 delar Gustavianskstil, 1900-tal.

319987. MATSALSMÖBLEMANG, 7 delar Gustavianskstil, 1900-tal.

6 st Stolar, ( 4+2) Svenska modellen
1 st Bord med 2 st iläggssskivor
Bord Diameter 110 cm, tot längd med ilägg 206 cm.

Stolarna är snarlika, se bilder, bruksslitage, stötmärken fläckar.
Någon stol med sämre stoppning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 894