GUSTAF FJAESTAD. Vinterlandskap, olja på pannå, signerad och daterad 27.

319949. GUSTAF FJAESTAD. Vinterlandskap, olja på pannå, signerad och daterad 27.

28 x 28 cm.

Krackelerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

28 x 28 cm.

Krackelerad.

Antal besök: 2 910