ALEXANDER LANGLET. Hästekipage, olja på duk, signerad.

319945. ALEXANDER LANGLET. Hästekipage, olja på duk, signerad.

33 x 44 cm.

något fläckig.

Alexander Langlet (1870–1953)

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 44 cm.

något fläckig.

Alexander Langlet (1870–1953)

Antal besök: 969