HALSORNAMENT, Nepal 1800-tal.

HALSORNAMENT, Nepal 1800-tal.
3199369. HALSORNAMENT, Nepal 1800-tal.

rött glas samt kläppar och klockor av mässing
totallängd ca 54 cm.

åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

totallängd ca 54 cm.

åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 334