SIGFRID SÖDERGREN. LITO, signerad.

3199019. SIGFRID SÖDERGREN. LITO, signerad.

höjd 60 cm, bredd 41 cm.

mindre åldersslitage.

Sigfrid Södergren (1920–2000)

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 60 cm, bredd 41 cm.

mindre åldersslitage.

Sigfrid Södergren (1920–2000)

Antal besök: 264