Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på duk, landskapsmotiv, signerad Hammar.
319875. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på duk, landskapsmotiv, signerad Hammar.
37 x 47 cm.
små fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
37 x 47 cm.
små fläckar.
Herrljunga Auktionsverk
3 527