BJÖRN DAHLSTRÖM. Fåtölj, "Superstructure".

3198602. BJÖRN DAHLSTRÖM. Fåtölj, "Superstructure".

Ek. Klädd dyna i rött tyg. Sitthöjd 42 cm.

Lagning. Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lagning. Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 807