HÖRNSKÅP, gustaviansk stil, Svensk Möbelindustri, 1900-tal.

319811. HÖRNSKÅP, gustaviansk stil, Svensk Möbelindustri, 1900-tal.

Höjd 177 cm, bredd 87 , djup 52 cm.

Bruksslitage, smärre repor, skav på bakbenets baksida.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 980